Przejdź do treści

Usuwanie obornika

Zastosowanie

Do procesu usuwania obornika  w obiektach hodowlanych z wolnostanowiskowym  oraz uwięziowym systemem utrzymania zwierząt można zastosować wybrany produkt z oferty handlowej naszej firmy. Oprócz wspomnianego powyżej kryterium, innym parametrem decydującym o wyborze urządzenia  do usuwania obornika z budynku inwentarskiego jest jego skład i rodzaj (obornik słomiasty  lub gnojowica)

Rodzaje

W ofercie naszej firmy można wyróżnić następujące produkty przeznaczone do usuwania obornika i gnojowicy z budynków inwentarskich :

1. Zgarniacz obornika i gnojowicy Skraper H-623, który może pracować w oborach z uwięziowym i wolnostanowiskowym sytemem utrzymania bydła oraz stajniach dla koni. Zgarniacz Skraper może być stosowany w przypadku kiedy w budynku nawóz natrualny wystepuje w postaci obornika słomiastego oraz gnojowicy.

2. Zgarniacz  obornika Teska H-623/1, który może pracować w oborach z wolnostanowiskowym sytemem utrzymania zwierząt z nawozem naturalnym w postaci obornika słomiastego

3. Zgarniacz  gnojwicy Liner EL 120,  który może pracować w oborach z wolnostanowiskowym sytemem utrzymania zwierząt z nawozem naturalnym w postaci gnojowicy (bez udziału słomy)