Przejdź do treści

Aktualności

Zawody Jeździeckie Lider Radzionków

W dniach 2-4 maja 2008 roku odbyły się Ogólnopolskie Zawody Jeździeckie KJ "LIDER" organizowane przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Lider". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy ROLSTAL.

Gazela Biznesu

Firma ROLSTAL została wyróżniona w prestiżowym rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm i zdobyła zaszczytny tytuł Gazela Biznesu 2008.

Ferma Bydła Łomża

Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka , Podlaski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka  oraz Wyższa Szkoła Agrobiznesu i  Krajowe Stowarzyszenie Promocji Obszarów Wiejskich w dniach 22 – 23 listopada 2008 roku zorganizowała imprezę ,,Ferma Bydła – Konferencja /Wy

Farma Poznań

W dniach 3-5.10.2008 odbyły się Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz XXIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych FARMA w Poznaniu.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy ROLSTAL.

Agro Show Bednary

W dniach 18-22 września 2008 roku odbyła się X Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show w Bednarach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy ROLSTAL. 

Targi Rolno - Przemysłowe Lubań

W dniach 7-8 czrwca 2008 roku odbyły się XVII POMORSKIE TARGI ROLNO - PRZEMYSŁOWE w Lubaniu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy ROLSTAL.

Wystawa Zwierząt Hodowlanych Szepietowo

W dniach 28-29 czerwca 2008 roku odbyła się XV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy. 

Ferma Bydła Poznań

W dniach 22-24 lutego 2008 roku odbyła się Ferma Bydła w Poznaniu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy.

Agrotech Kielce

W dniach 14-16 marca 2008 roku odbyły się XIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy.

Novosadski Sajam Serbia

W dniach 10-17 maja 2008 roku odbyły się targi rolnicze Novosadski sajam w Serbii

RAMAVA Łotwa

RAMAVA 2008 Łotwa